Home (2015) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Home (2015) HD

Home (2015) HD

Worlds CollideMar. 18, 2015 (USA)94 Min.PG
Your rating: 10
10 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Tim Johnson
Director

Aktoret

Jim Parsons isOh (voice)
Oh (voice)
Rihanna isGratuity '
Gratuity '
Steve Martin isCapitain Smek (voice)
Capitain Smek (voice)
Jennifer Lopez isLucy Tucci (voice)
Lucy Tucci (voice)
Matt Jones isKyle (voice)
Kyle (voice)
Brian Stepanek isGorg Commander / Father (voice)
Gorg Commander / Father (voice)
April Lawrence isBoov Announcer (voice)
Boov Announcer (voice)
Stephen Kearin isBoov (voice)
Boov (voice)
Brian Stepanek isBoov (voice)
Boov (voice)
Lisa Stewart isBoov (voice)
Boov (voice)

Permbledhje

Oh, një alien i cili ia ka mbathur nga njerëzit e tij, shkon në Tokë dhe bëhet shok me Tipin. Të dy fillojnë një kërkim plot aventurë.

Titulli origjinalHome
Vlerësimi IMDb6.7 76,623 votes
Vlerësimi TMDb6.8 1265 votes