Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Hooligan Escape The Russian Job (2018)

Hooligan Escape The Russian Job (2018)

May. 18, 2018 80 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Pesë burra britanikë janë arrestuar pas disa probleme me rusët rival. Pasi u kapën dhe u rrëmbyen, grupi u zgjua dhe e kuptoi se ata janë marrë nga qelit e tyre dhe tani janë bllokuar në një depo të braktisur pa asnjë mënyrë shpëtimi. Dikush është jashtë për hakmarrje dhe nuk do të ndalojë në asgjë për ta marrë atë.

Titulli origjinalHooligan Escape The Russian Job
Vlerësimi IMDb4.3 votes