Hot Tub Time Machine 2 (2015) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Hot Tub Time Machine 2 (2015) HD

Hot Tub Time Machine 2 (2015) HD

The Laws of Space and Time are About to be Violated.Feb. 20, 2015 (USA)93 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Kur Lu e gjen veten në probleme, Nik dhe Xhejkob ndezin vaskën e kohës në përpjekje për të shkuar pas në kohë. Por ata ata në mënyrë të papritur shkojnë në të ardhmen me Adam Jets. Tani ata duhet të ndryshojnë të ardhmen që të shpëtojnë të shkuarën, që në fakt është e tashmja.

Titulli origjinalHot Tub Time Machine 2
Vlerësimi IMDb5.1 30,390 votes
Vlerësimi TMDb4.9 307 votes