House of the Rising Sun (2011) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
House of the Rising Sun (2011) HD

House of the Rising Sun (2011) HD

They took his badge. He kept the gun.Jul. 19, 2011 (USA)90 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Brian Miller
Director

Aktoret

Permbledhje

Ray, një ish-con, po fillon një jetë të re në kërkim për të qëndruar jashtë telashe. Një mbrëmje, më shikojnë Ray, klub nate ai punon për të është grabitur dhe djali i pronarit është qëlluar për vdekje. Si e kaluara e tij kriminale është e ekspozuar Ray gjuan për personin përgjegjës për këtë krim në një përpjekje për të pastruar emrin e tij. Ray duhet të shkoj në fund të këtë si dy turmë dhe policët fillojnë të mbyllur në mbi të ashtu si i dyshuar tyre objektiv.

Titulli origjinalHouse of the Rising Sun
Vlerësimi IMDb4.4 3,053 votes
Vlerësimi TMDb4.3 18 votes