Identity Thief (2013) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Identity Thief (2013) HD

Identity Thief (2013) HD

She's having the time of his lifeFeb. 07, 2013 (USA)111 Min.R
Your rating: 10
7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Seth Gordon
Director

Aktoret

Jason Bateman isSandy Patterson
Sandy Patterson
Jon Favreau isHarold Cornish
Harold Cornish
Amanda Peet isTrish Patterson
Trish Patterson
T.I. isJulian
Julian
Morris Chestnut isDetective Reilly
Detective Reilly
John Cho isDaniel Casey
Daniel Casey
Robert Patrick isSkiptracer
Skiptracer

Permbledhje

Biznesmeni zemërbutë dhe i sjellshëm Sandy Patterson udhëton nga Denveri në Florida për t’u përballur me një grua e cila duket e padëmshme, por ka vjedhur identitetit e tij.

Titulli origjinalIdentity Thief
Vlerësimi IMDb5.7 102,452 votes
Vlerësimi TMDb5.6 1515 votes