I'll Take Your Dead (2018 HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
I’ll Take Your Dead (2018 HD

I’ll Take Your Dead (2018 HD

Death is knocking at their door.Oct. 01, 2018 85 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Uilliam ka një punë të thjeshtë, të zhdukë trupa të vdekur. Kjo nuk është diçka që i pëlqen apo do ta bëj,por e bën për shkak të rrethanave jashtë kontrollit. Ferma e tij është bërë një vend shkarkimi e bandava të lidhura me vrasjet. Vajza e tij, Gloria është mësuar me burra, që lënë trupa përpara shtëpisë dhe është e bindur se disa prej tyre kanë zaptuar shtëpinë. Pas një trupi të një gruaje, te hedhur pranë shtëpisë, Uilliam kupton që është akoma gjalë. Ndërkohë që aktiviteti i bandave rritet, Uilliam e lidh gruan në një dhomë në shtëpi dhe e mban kundër vullnetit të saj, deri sa të gjej ç’të bëj me të. Ndërkohë ata fillojnë të krijojnë një respekt jo të zakonshëm për njëri tjetrin, Vrasësit e gruas marrin vesh që ajo është akoma gjallë dhe bëjnë një plan për ti dhënë fund.

Titulli origjinalI'll Take Your Dead
Vlerësimi IMDb5.8 votes
Vlerësimi TMDb6 42 votes