Inside Man (2023) me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Inside Man (2023)

Inside Man (2023)

Aug. 11, 2023 87 Min.
Your rating: 0
9.5 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Pas një incidenti, një detektivi të degraduar i jepet mundësia të infiltrohet për të kapur vrasësin më të pamëshirshëm të mafies, por jeta e tij dhe shansi i vetëm për falje, dalin jashtë kontrollit pasi përfshihet më shumë seç duhet në rol.

Titulli origjinalInside Man
Vlerësimi IMDb5/6 votes
Vlerësimi TMDb6.333 18 votes