Inside Out (2015) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Inside Out (2015) HD

Inside Out (2015) HD

Meet the little voices inside your head.Jun. 09, 2015 (USA)94 Min.PG
Your rating: 0
9 12 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Pete Docter
Director

Aktoret

Amy Poehler isJoy (voice)
Joy (voice)
Phyllis Smith isSadness (voice)
Sadness (voice)
Richard Kind isBing Bong (voice)
Bing Bong (voice)
Bill Hader isFear (voice)
Fear (voice)
Lewis Black isAnger (voice)
Anger (voice)
Mindy Kaling isDisgust (voice)
Disgust (voice)
Kaitlyn Dias isRiley (voice)
Riley (voice)
Diane Lane isMom (voice)
Mom (voice)
Kyle MacLachlan isDad (voice)
Dad (voice)
Paula Poundstone isForgetter Paula (voice)
Forgetter Paula (voice)

Permbledhje

Pasi Rajli largohet nga jeta e saj në qytetin e lindjes dhe shpërngulet në San Francisko, emocionet e saj – Lumturia, Frika, Inati, Neveria dhe Trishtimi – konfliktohen se si të drejtojnë një qytet, shtëpi, dhe shkollë të re.

Titulli origjinalInside Out
Vlerësimi IMDb8.2 410,309 votes
Vlerësimi TMDb8 4877 votes