Into the Ashes (2019) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Into the Ashes (2019) HD

Into the Ashes (2019) HD

Jul. 19, 2019 97 Min.
Your rating: 0
8 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aaron Harvey
Director

Aktoret

Luke Grimes isNick Brenner
Nick Brenner
Robert Taylor isFrank Parson
Frank Parson
Marguerite Moreau isTara Brenner
Tara Brenner
Brady Smith isBrad Engels
Brad Engels
Rob Mello isForchet
Forchet
Tony Scott isMotel Clerk
Motel Clerk
Jeff Pope isJunior
Junior

Permbledhje

Me një punë të ndershme dhe bashkëshorte të dashur, Nik Brener besonte se kishte shpëtuar nga e shkuara e tij kriminale. Por grupi i tij i vjetër nuk e kishte harruar atë dhe paratë që kishte vjedhur kështu që i marrin njeriun e tij më të dashur, bashkëshorten. Nik nuk ka asgjë për të humbur dhe shkon drejt rrugës së hakmarrjes.

Titulli origjinalInto the Ashes
Vlerësimi IMDb6.3 votes
Vlerësimi TMDb4.8 22 votes