Jackdaw (2024) me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Jackdaw (2024)

Jackdaw (2024)

Lëreni bagazhin tuaj të vjetër në derëJan. 26, 2024 97 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një ish-kampion i motocross-it dhe veteran i ushtrisë, tani po kujdeset për vëllanë e tij më të vogël. Ai pranon të bëjë një punë të fundit të mistershme, por kjo do ta përballë me të kaluarën së cilës po përpiqej aq shumë t’i largohej…

Titulli origjinalJackdaw
Vlerësimi IMDb5.2 votes
Vlerësimi TMDb4.2 4 votes