Jailbreak (2017) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Jailbreak (2017) HD

Jailbreak (2017) HD

Jan. 31, 2017 100 Min.
Your rating: 8
9.6 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Katsuni isMadame Butterfly (as Katsuni)
Madame Butterfly (as Katsuni)
Jean-Paul Ly isJean-Paul
Jean-Paul
Sok Visal isColonel Pros
Colonel Pros

Permbledhje

-Ai që filloi si një mision i thjeshtë shoqërimi, kthehet shumë shpejt në kaos pasi të burgosurit e burgut Koh Kla marrin drejtimin e tij. Një njësi speciale bllokohet në burg dhe duhet të luftojnë për të mbijetuar dhe për të mbrojtur një dëshmitar të rëndësishëm…

Titulli origjinalJailbreak
Vlerësimi IMDb5.8 votes
Vlerësimi TMDb6.2 5 votes