JCVD (2008) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
JCVD (2008) HD

JCVD (2008) HD

The Biggest Fight of His Life!Jun. 04, 2008 (Belgium, Luxembourg, France)96 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Ndërmjet problemeve të tij me taksat dhe betejën gjyqësore me gruan e tij për kujdestarinë e vajzës së tij, Jean-Claude Van Damme kthehet në vendin e lindjes së tij për të gjetur paqe dhe qetësi.

Titulli origjinalJCVD
Vlerësimi IMDb7.2 34,107 votes
Vlerësimi TMDb6.7 134 votes