Journey to the Center of the Earth (2008) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Journey to the Center of the Earth (2008) HD

Journey to the Center of the Earth (2008) HD

Same Planet. Different World.Jul. 10, 2008 (USA)93 Min.PG
Your rating: 10
7.8 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Eric Brevig
Director

Aktoret

Brendan Fraser isTrevor Anderson
Trevor Anderson
Josh Hutcherson isSean Anderson
Sean Anderson
Anita Briem isHannah Ásgeirsson
Hannah Ásgeirsson
Seth Meyers isProfessor Alan Kitzens
Professor Alan Kitzens
Jean Michel Paré isMax Anderson
Max Anderson
Jane Wheeler isElizabeth
Elizabeth
Kaniehtiio Horn isGum-Chewing Girl
Gum-Chewing Girl
Garth Gilker isSigurbjörn Ásgeirsson
Sigurbjörn Ásgeirsson

Permbledhje

Në një kërkim për të gjetur se çfarë i ka ndodhur vëllait të tij, një shkencëtar, nipi i tij dhe udhërrëfyesja malore zbulojnë një botë fantastike dhe të rrezikshme në qendër të tokës.

Titulli origjinalJourney to the Center of the Earth
Vlerësimi IMDb5.8 90,591 votes
Vlerësimi TMDb5.7 965 votes