Jug Face (2013) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Jug Face (2013) HD

Jug Face (2013) HD

The pit wants what it wantsAug. 09, 2013 (USA)81 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Në një komunitet mes pyejeve, larg rregullave dhe kostumeve moderne, adoleshentja Ada ngel shtatzanë nga vëllai Jessaby. Kur zbulon nëpermjet një kane në forme fytyre së ajo është viktima që duhet sakrifikuar nga një krijesë vdekjeprurese që jetonte në një
grope, ajo vendos të shpetojë foshnjen e saj dhe vendos Kanen në mes të pyllit duke venë në rrezik jeten e banorve të tjerë.

Titulli origjinalJug Face
Vlerësimi IMDb5.2 5,483 votes
Vlerësimi TMDb5.2 64 votes