Jumanji: Welcome to the Jungle (2017) me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017) HD

Jumanji: Welcome to the Jungle (2017) HD

Dec. 08, 2017 (USA)119 Min.R
Your rating: 10
9.1 81 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Jake Kasdan
Director

Aktoret

Dwayne Johnson isDr. Smolder Bravestone
Dr. Smolder Bravestone
Jack Black isProfessor Shelly Oberon
Professor Shelly Oberon
Kevin Hart isMoose Finbar
Moose Finbar
Karen Gillan isRuby Roundhouse
Ruby Roundhouse
Alex Wolff isSpencer
Spencer
Marc Evan Jackson isPrincipal Bentley
Principal Bentley

Permbledhje

Tabelat janë kthyer pasi katër adoleshentë janë thithur në botën maxhike të Jumanjit – të mbështetur kundër rhinos, mambas të zinj dhe një shumëllojshmëri të pafund të kurtheve dhe mistereve në xhungël. Për të mbijetuar, ata duhet të punojnë së bashku për të përfunduar lojën.

Titulli origjinalJumanji: Welcome to the Jungle
Vlerësimi IMDb7.3 39,033 votes
Vlerësimi TMDb6.4 1091 votes