Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Justice League vs Teen Titans (2016) HD

Justice League vs Teen Titans (2016) HD

Mar. 29, 2016 (USA)78 Min.PG-13
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Sam Liu
Director

Aktoret

Jon Bernthal isTrigon (voice)
Trigon (voice)
Stuart Allan isDamian Wayne / Robin (voice)
Damian Wayne / Robin (voice)
Shemar Moore isVictor Stone / Cyborg (voice)
Victor Stone / Cyborg (voice)
Rosario Dawson isWonder Woman (voice)
Wonder Woman (voice)
Taissa Farmiga isRachel Roth / Raven (voice)
Rachel Roth / Raven (voice)
Jake T. Austin isJaime Reyes / Blue Beetle (voice)
Jaime Reyes / Blue Beetle (voice)
Brandon Soo Hoo isGarfield Logan / Beast Boy (voice)
Garfield Logan / Beast Boy (voice)

Permbledhje

Robini është dërguar për të punuar me Adoleshentët Titanë pasi sjellja e tij e paqëndrueshme bën të dështojë një mision i Ligës së Drejtësisë. Titanët duhet të përballen me Trigon pasi ai zotëron Ligën dhe ka kërcënuar për të pushtuar botën.

Titulli origjinalJustice League vs. Teen Titans
Vlerësimi IMDb7.0 9,483 votes
Vlerësimi TMDb6.7 127 votes