Ken Park (2002) +18 me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Ken Park (2002) +18

Ken Park (2002) +18

Who are you?Aug. 31, 2002 (USA, Netherlands, France)97 Min.NOT RATED
Your rating: 0
7.1 33 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

KUJDES!! Filmi eshte i keshillueshëm për moshen mbi 18 vjec.

Ky film tregon për jetën e disa skejtbordëve Kalifornianë dhe marrëdhëniet e tyre me prindërit dhe midis njëri-tjetrit…

Titulli origjinalKen Park
Vlerësimi IMDb5.9 25,595 votes
Vlerësimi TMDb5.7 106 votes