Killers (2010) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Killers (2010) HD

Killers (2010) HD

Perfect wife. Perfect target.Jun. 04, 2010 (USA)100 Min.PG-13
Your rating: 10
10 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Katherine Heigl isJen Kornfeldt
Jen Kornfeldt
Ashton Kutcher isSpencer Aimes
Spencer Aimes
Tom Selleck isMr. Kornfeldt
Mr. Kornfeldt
Alex Borstein isMrs. Baily
Mrs. Baily
Kevin Sussman isMac Bailey
Mac Bailey
Martin Mull isHolbrook
Holbrook

Permbledhje

Një grua në pushime takohet me burrin ideal dhe martohet me të. Mirpo pas 3 vitesh kupton qe burri i saj ishte nje vrasës profesional ku babai i saj tenton ta vrasë pasi kishte urdhera nga agjensia e tij.

Titulli origjinalKillers
Vlerësimi IMDb5.4 75,768 votes
Vlerësimi TMDb5.7 658 votes