Killers (2014) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Killers (2014) HD

Killers (2014) HD

Inside Us Lives A KillerFeb. 01, 2014 (Indonesia, Japan)137 Min.N/A
Your rating: 0
5.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Kazuki Kitamura isNomura Shuhei
Nomura Shuhei
Oka Antara isBayu Aditya
Bayu Aditya
Luna Maya isDina Aditya
Dina Aditya
Ersya Aurelia isElly Aditya
Elly Aditya

Permbledhje

Një vrasës psikopat japonez, aksidentalisht nxit “anën e errët” të një gazetari. Ata fillojnë të komunikojnë me anë të internetit dhe krijojnë një lidhje të ndërlikuar.

Titulli origjinalキラーズ
Vlerësimi IMDb6.5 3,953 votes
Vlerësimi TMDb6.6 36 votes