Our Kind of Traitor (2016) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Our Kind of Traitor (2016) HD

Our Kind of Traitor (2016) HD

Who Can You Trust With The Truth?May. 05, 2016 (UK, France)108 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Një çift e gjejnë veten të përfshirë në planin e një oligark rus, dhe shpejt gjenden midis Mafias ruse dhe Shërbimeve Sekrete Britanike, asnjërit prej të cilëve nuk mund të besojnë.

Titulli origjinalOur Kind of Traitor
Vlerësimi IMDb6.2 12,008 votes
Vlerësimi TMDb5.9 125 votes