Kingsman: The Golden Circle (2017) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Kingsman: The Golden Circle (2017) HD

Kingsman: The Golden Circle (2017) HD

Reports of my death have been greatly exaggerated.Sep. 20, 2017 (USA)141 Min.R
Your rating: 10
8.7 15 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Colin Firth isHarry Hart / Galahad
Harry Hart / Galahad
Julianne Moore isPoppy Adams
Poppy Adams
Halle Berry isGinger Ale
Ginger Ale
Elton John isElton John
Elton John
Jeff Bridges isChampagne "
Champagne "
Pedro Pascal isJack Daniels / Whiskey
Jack Daniels / Whiskey
Hanna Alström isPrincess Tilde of Sweden
Princess Tilde of Sweden

Permbledhje

Pasi ndodh një sulm në selinë e Kingsman , Eggsy dhe Merlin janë të detyruar të punojnë së bashku me agjencinë amerikane e njohur për shtetin për ta shpëtuar botën. Udhëtimi i tyre i shpie ata në zbulimin e një organizate aleate spiunësh, në Mbretërinë e Bashkuar. Këto dy organizata elitë ndërkombëtare duhet të bashkohen për të mposhtur armikun e përbashkët.

Titulli origjinalKingsman: The Golden Circle
Vlerësimi IMDb7.6 76,668 votes
Vlerësimi TMDb7.2 1225 votes