Kiss the Bride (2007) DVD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Kiss the Bride (2007) DVD

Kiss the Bride (2007) DVD

Jan. 01, 2007 (USA)100 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

C. Jay Cox
Director

Aktoret

Permbledhje

Në shkollë të mesme, Matt dhe Ryan ishin miqtë më të mirë. Më shumë se miq, në të vërtetë. Por, në dhjetë vitet që pasuan, ata kanë humbur kontaktin. Pra, kur Matt merr një ftesë për dasmën Ryan ai është …oman!

Titulli origjinalKiss the Bride
Vlerësimi IMDb5.8 1,380 votes
Vlerësimi TMDb3.7 9 votes