Knock Knock (2015) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Knock Knock (2015) HD

Knock Knock (2015) HD

One night can cost you everything.Jun. 26, 2015 (USA, Chile)99 Min.R
Your rating: 0
6.5 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Eli Roth
Director

Aktoret

Permbledhje

Kur një bashkëshort dhe baba i përkushtuar ngelet vetëm në shtëpi për fundjavë, dy vajza të reja në vështirësi trokasin papritur në derën e tij për ndihmë. Ai që fillon si një gjest i këndshëm rezulton në një joshje të rrezikshme dhe lojë vdekjeprurëse si macja me miun.

Titulli origjinalKnock Knock
Vlerësimi IMDb4.9 52,678 votes
Vlerësimi TMDb4.7 675 votes