Krystal (2017) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Krystal (2017) HD

Krystal (2017) HD

She turns men into boys and boys into men.Apr. 13, 2018 90 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Krystal është një dramë-komedi për një djalosh që nuk ka pirë kurrë alkool në jetën e tij. Kur takon gruan e ëndrrave të tij, një ish- prostitutë- striptiste -të droguar dhe të alkoolizuar, ai pretendon se është në grupin e te Alkoolizuarve Anonimë që të gjente një mënyrë për ta gjuajtur. Për të pasur mundësinë më të vogël me të, atij i duhet të përballet me djajtë e tij dhe të mësojë se çdo të thotë të jetosh një jetë pa frikë e të bëhet një burrë i vërtetë…

Titulli origjinalKrystal
Vlerësimi IMDb5.2 votes
Vlerësimi TMDb4.1 13 votes