Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) HD

Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) HD

Adventuress Lara Croft goes on a quest to save the mythical Pandora's BoxJul. 21, 2003 (USA, Germany, Japan, UK)117 Min.PG-13
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Jan de Bont
Director

Aktoret

Angelina Jolie isLara Croft
Lara Croft
Gerard Butler isTerry Sheridan
Terry Sheridan
Simon Yam isChen Lo
Chen Lo
Daniel Caltagirone isNicholas Petraki
Nicholas Petraki
Fabiano Martell isJimmy Petraki
Jimmy Petraki
Robert Cavanah isMI6 Agent Stevens
MI6 Agent Stevens
Ronan Vibert isMI6 Agent Calloway
MI6 Agent Calloway

Permbledhje

Aventurierja Lara Croft shkon në një kërkim për të shpëtuar Arkën mitike të Pandorës para se një shkencëtar i keq dhe rekruton një ish-Marins të kthyer në mercenarë për të ndihmuar atë.

Titulli origjinalLara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life
Vlerësimi IMDb5.5 107,615 votes
Vlerësimi TMDb5.5 1215 votes