Last Flag Flying (2017) me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Last Flag Flying (2017) DVD

Last Flag Flying (2017) DVD

Their last mission wasn't on the battlefield.Nov. 17, 2017 124 Min.
Your rating: 0
6.8 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Bryan Cranston isSal Nealon
Sal Nealon
Laurence Fishburne isReverend Richard Mueller
Reverend Richard Mueller
Yul Vazquez isColonel Wilits
Colonel Wilits
Cicely Tyson isMrs. Hightower
Mrs. Hightower
Dontez James isDAFB Guard
DAFB Guard

Permbledhje

Tridhjetë vjet pasi shërbejnë së bashku në Luftën e Vietnamit, Larry “Dok” Shepherd, Sal Nealon dhe Rev. Richard Mueller u bashkuan për një mision të ndryshëm: për të varrosur djalin e Dokit, një të ri Marine të vrarë në Irak. Varrimi i deritanishëm në Varrezat Kombëtare të Arlingtonit, Dok dhe miqtë e tij të vjetër marrin arkivolin në një udhëtim të butë deri në bregdetin në New Hampshire. Së bashku, të tre burrat e gjejnë veten duke u kujtuar dhe duke u pajtuar me kujtimet e përbashkëta të një lufte që vazhdon të formësojë jetën e tyre.

Titulli origjinalLast Flag Flying
Vlerësimi IMDb7.1 votes
Vlerësimi TMDb6.5 22 votes