Let the Right One In (2008) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Let the Right One In (2008) HD

Let the Right One In (2008) HD

Eli është 12 vjeç. Ajo ka qenë 12 vjeç për më shumë se 200 vjet dhe ajo vetëm u zhvendos në derën tjetër.Jan. 26, 2008 (Sweden)115 Min.R
Your rating: 0
9 3 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Oskar, një djalë që ngacmohet vazhdimisht nga shokët e tij, gjen dashurinë dhe hakmarrjen me anë të Elit, një vajzë e bukur, por e veçantë.

Titulli origjinalLåt den rätte komma in
Vlerësimi IMDb8.0 179,511 votes
Vlerësimi TMDb7.4 836 votes