Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Let’s Kill Grandpa (2017) HD

Let’s Kill Grandpa (2017) HD

Oct. 17, 2017 79 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një person i pushuar nga puna dhe në vështirësi ekonomike është joshur në një komplot të përgjakshëm të familjes për të vrarë gjyshin e gruas së tij në ditën e Krishtlindjeve…

Titulli origjinalLet's Kill Grandpa