The Light Between Oceans (2016) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Light Between Oceans (2016) HD

The Light Between Oceans (2016) HD

Love demands everythingSep. 02, 2016 (UK, New Zealand, USA)133 Min.PG-13
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Michael Fassbender isTom Sherbourne
Tom Sherbourne
Alicia Vikander isIsabel Sherbourne
Isabel Sherbourne
Rachel Weisz isHannah Roennfeldt
Hannah Roennfeldt
Bryan Brown isSeptimus Potts
Septimus Potts
Jack Thompson isRalph Addicott
Ralph Addicott
Caren Pistorius isAdult Lucy Grace
Adult Lucy Grace
Florence Clery isLucy / Grace
Lucy / Grace
Anthony Hayes isVernon Knuckey
Vernon Knuckey
Emily Barclay isGwen Potts
Gwen Potts
Leon Ford isFrank Roennfeldt
Frank Roennfeldt

Permbledhje

Një rojëtar fari dhe e gruaja e tij që jetojnë në bregun perëndimor të Australisë rrisin një fëmijë që gjejnë në një barkë të sjellë nga deti.

Titulli origjinalThe Light Between Oceans
Vlerësimi IMDb7.2 26,370 votes
Vlerësimi TMDb6.9 273 votes