Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Little Children (2006) HD

Little Children (2006) HD

Oct. 06, 2006 (USA)136 Min.R
Your rating: 8
6.3 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Todd Field
Director

Aktoret

Kate Winslet isSarah Pierce
Sarah Pierce
Patrick Wilson isBrad Adamson
Brad Adamson
Jennifer Connelly isKathy Adamson
Kathy Adamson
Gregg Edelman isRichard Pierce
Richard Pierce
Sadie Goldstein isLucy Pierce
Lucy Pierce
Ty Simpkins isAaron Adamson
Aaron Adamson
Noah Emmerich isLarry Hedges
Larry Hedges
Jackie Earle Haley isRonnie J. McGorvey
Ronnie J. McGorvey
Phyllis Somerville isMay McGorvey
May McGorvey

Permbledhje

Jetët e dy grave të pakënaqura nga martesat e para, një shkelës seksual dhe një polic i turpëruar ndërthuren teksa ata përpiqen t’i rezistojnë dobësive dhe tundimeve të tyre.

Titulli origjinalLittle Children
Vlerësimi IMDb7.6 94,864 votes
Vlerësimi TMDb6.8 203 votes