Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Locked In (2023)

Locked In (2023)

Nov. 01, 2023 96 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Famke Janssen isKatherine Carter
Katherine Carter
Rose Williams isLina Carter
Lina Carter
Alex Hassell isDr. Robert Lawrence
Dr. Robert Lawrence
Finn Cole isJamie Carter
Jamie Carter
Anna Friel isNurse Nicky Mackenzie
Nurse Nicky Mackenzie
Georgia Thorne isYoung Lina
Young Lina
Toby Ryan isYoung Jamie
Young Jamie
Karl Collins isNeurosurgeon
Neurosurgeon
Chris Hallaways isFirst Arborist
First Arborist

Permbledhje

Një infermiere e sjellshme përpiqet të zbulojë sekretet e dëmtimit të një pacienti në koma dhe zbulon rivalitetin e hidhur, pabesinë, tradhtinë dhe vrasjen pas tyre.

Titulli origjinalLocked In
Vlerësimi TMDb5.9 58 votes