Logan (2017) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Logan (2017) HD

Logan (2017) HD

His Time Has ComeFeb. 28, 2017 (USA, Canada, Australia)137 Min.R
Your rating: 10
9 9 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Hugh Jackman isLogan / Wolverine
Logan / Wolverine
Patrick Stewart isCharles Xavier / Professor X
Charles Xavier / Professor X
Dafne Keen isLaura Kinney / X-23
Laura Kinney / X-23
Boyd Holbrook isDonald Pierce
Donald Pierce
Elizabeth Rodriguez isGabriela Lopez
Gabriela Lopez
Richard E. Grant isDr. Zander Rice
Dr. Zander Rice
Eriq La Salle isWill Munson
Will Munson
Elise Neal isKathryn Munson
Kathryn Munson
Quincy Fouse isNate Munson
Nate Munson

Permbledhje

Në një të ardhme të afërt, një njeri (Logan) kujdeset për një profesor të sëmurë X në një pjesë të kufirit Meksikan. Por Logan-s përpiqet që të fshihet nga bota dhe trashëgimia e tij por ai është i mbaruar në momentin kur arrin një mutant ,i cili është i ndjekur nga forcat e errëta.

Titulli origjinalLogan
Vlerësimi IMDb8.4 231,684 votes
Vlerësimi TMDb7.5 3048 votes