LOL (2012) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
LOL (2012) HD

LOL (2012) HD

You can change your status, but not your heart.Feb. 10, 2012 (USA)97 Min.PG-13
Your rating: 10
10 8 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Director

Aktoret

Permbledhje

Ndërkohe qe po fillon viti i ri shkollor, zemra e Loles thyhet nga i dashuri i saj, dhe me vone ajo surprizohët nga shoku më i ngushte i saj, muzikanti premtues Kyle, i cili shpreh ndjenjat e tij për të.

Titulli origjinalLOL
Vlerësimi IMDb4.3 46,869 votes
Vlerësimi TMDb5.8 655 votes