Love & Friendship (2016) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Love & Friendship (2016) HD

Love & Friendship (2016) HD

A lady never reveals her tactics.May. 27, 2016 (Ireland, France, Netherlands)94 Min.PG
Your rating: 0
5.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Kate Beckinsale isLady Susan Vernon Martin
Lady Susan Vernon Martin
Xavier Samuel isReginald DeCourcy
Reginald DeCourcy
Emma Greenwell isCatherine Vernon
Catherine Vernon
Morfydd Clark isFrederica Vernon
Frederica Vernon
Jemma Redgrave isLady DeCourcy
Lady DeCourcy
Tom Bennett isSir James Martin
Sir James Martin
James Fleet isSir Reginald DeCourcy
Sir Reginald DeCourcy
Justin Edwards isCharles Vernon
Charles Vernon
Jenn Murray isLady Lucy Manwaring
Lady Lucy Manwaring
Stephen Fry isMr. Johnson
Mr. Johnson

Permbledhje

Zonja Suzan Vernon jeton përkohësisht në shtëpinë e motrës të saj, dhe ndërsa është atje, është e vendosur të gjejë një bashkëshort për vajzën e saj, Frederikën dhe për veten e saj, sigurisht.

Titulli origjinalLove & Friendship
Vlerësimi IMDb6.5 15,826 votes
Vlerësimi TMDb6.4 135 votes