Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Love Is Strange (2014) HD

Love Is Strange (2014) HD

Feb. 07, 2014 (USA, Greece, Brazil)98 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Pasi Beni dhe Xhorxhi martohen, Xhorxhin e pushojnë nga puna si mësues, duke i detyruar ata që të qëndrojnë me miqtë e tyre larg njëri-tjetrit, ndërkohë që ata shesin shtëpinë e tyre për të gjetur një tjetër më të lirë, një situatë kjo që i peshon shumë të gjithëve atyre që përfshihen.

Titulli origjinalLove Is Strange
Vlerësimi IMDb6.7 10,215 votes
Vlerësimi TMDb6.3 90 votes