Macbeth (2015) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Macbeth (2015) HD

Macbeth (2015) HD

All hail Macbeth that shall be kingAug. 16, 2015 (UK, France, USA)113 Min.R
Your rating: 0
1 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Mekbethi, Zotëria i Glamisit pranon një profeci nga tre shtriga se një ditë ai do të bëhet Mbreti i Skocisë. Konsumuar nga ambicja dhe nxitur nga gruaja e tij, Mekbethi e vret mbretin dhe e merr fronin për vete.

Titulli origjinalMacbeth
Vlerësimi IMDb6.7 40,572 votes
Vlerësimi TMDb6.4 382 votes