Mad Max: Fury Road (2015) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Mad Max: Fury Road (2015) HD

Mad Max: Fury Road (2015) HD

What a Lovely Day.May. 13, 2015 (Australia, USA)120 Min.R
Your rating: 0
8.6 14 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Tom Hardy isMax Rockatansky
Max Rockatansky
Charlize Theron isImperator Furiosa
Imperator Furiosa
Hugh Keays-Byrne isImmortan Joe
Immortan Joe
Nathan Jones isRictus Erectus
Rictus Erectus
Zoë Kravitz isToast the Knowing
Toast the Knowing
Rosie Huntington-Whiteley isThe Splendid Angharad
The Splendid Angharad
Abbey Lee isThe Dag
The Dag

Permbledhje

Në një shkretëtirë të zymtë ku njerëzimi është shkatërruar, dy rebelë mund të jenë në gjendje të rikthejnë rregullin: Maks, një burrë veprash dhe me pak fjalë, dhe Furiosa, një grua veprash e cila kërkon të kthehet në atdheun e saj të fëmijërisë.

Titulli origjinalMad Max: Fury Road
Vlerësimi IMDb8.1 624,273 votes
Vlerësimi TMDb7.2 7764 votes