Magic Mike XXL (2015) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Magic Mike XXL (2015) HD

Magic Mike XXL (2015) HD

Back to the grind.Jul. 01, 2015 (USA)115 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

3 vjet pasi Majk u tërhoq nga jeta e striptizmit në kulmin e tij, ai dhe pjesa e mbetur e grupit nisen për në plazhin ‘Myrtle’ për të dhënë një shfaqje të fundit.

Titulli origjinalMagic Mike XXL
Vlerësimi IMDb5.7 41,902 votes
Vlerësimi TMDb6.2 591 votes