Man and a Baby (2017) me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Man and a Baby (2017) HD

Man and a Baby (2017) HD

1. Sleep when you can... 2. It gets easier... 3. Burb, burb, burb...Oct. 06, 2017 90 Min.
Your rating: 1
6 5 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një baba i ri gjendet i vetëm me foshnjën e tij pasi e ëma vendos se mëmësia nuk është diçka për të dhe i braktis. Atij i duhet të mbijetojë bashkë me beben në një botë rrethuar nga femra…

Titulli origjinalYösyöttö
Vlerësimi IMDb6.1 votes