The Man from Nowhere (2010) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Man from Nowhere (2010) HD

The Man from Nowhere (2010) HD

Nothing to lose, nothing to compromise.Aug. 04, 2010 (South Korea)119 Min.R
Your rating: 0
10 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Won Bin isCha Tae-sik
Cha Tae-sik
Kim Sae-ron isJeong So-mi
Jeong So-mi
Kim Tae-hoon isKim Chi-gon
Kim Chi-gon
Kim Hee-won isMan-seok
Man-seok
Kim Seong-oh isJong-seok
Jong-seok
Lee Jong-pil isDetective No
Detective No
Kim Hyo-Seo isHyo-jeong
Hyo-jeong
Song Young-chang isOh Myung-gyu
Oh Myung-gyu
Baek Su-Ryeon isBookstore Lady
Bookstore Lady

Permbledhje

Një burrë që drejton një dyqan pengjesh me një të kaluar të ashpër ngatërrohet me disa trafikantë droge dhe organesh, me shpresën për të shpëtuar një vajzë e cila është mikesha e vetme që ka…

Titulli origjinal아저씨
Vlerësimi IMDb7.8 46,995 votes
Vlerësimi TMDb7.5 292 votes