Marauders (2016) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Marauders (2016) HD

Marauders (2016) HD

The rich will payJul. 01, 2016 (Canada)107 Min.R
Your rating: 9
8.2 6 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Dave Bautista isStockwell
Stockwell
Danny A. Abeckaser isAntonio Leon
Antonio Leon
Lydia Hull isAgent Chase
Agent Chase
Tyler Jon Olson isZach Derohan
Zach Derohan
Christopher Rob Bowen isBradley Teegan
Bradley Teegan

Permbledhje

Kur një bankë grabitet brutalisht, çdo provë tregon nga pronari dhe klientët e tij me fuqi të madhe. Por një grup agjentësh të FBI-së gërmojnë më tepër në çështje. Teksa grabitjet shtohen, bëhet e qartë se një komplot më i madh është në lojë.

Titulli origjinalMarauders
Vlerësimi IMDb5.4 9,863 votes
Vlerësimi TMDb5.9 111 votes