Memento (2000) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Memento (2000) HD

Memento (2000) HD

Some memories are best forgotten.Oct. 20, 2000 (USA)113 Min.R
Your rating: 10
8.2 5 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Leonardi vuan nga humbja e kujtesës dhe i duhet të përdor shënime në trup për të ndjekur njeriun që ai mendon se i vrau të shoqen.

Titulli origjinalMemento
Vlerësimi IMDb8.5 898,265 votes
Vlerësimi TMDb8 3084 votes