Messengers 2: The Scarecrow (2009) DVD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Messengers 2: The Scarecrow (2009) DVD

Messengers 2: The Scarecrow (2009) DVD

The Beginning Of The EndJul. 21, 2009 (USA)94 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Norman Reedus isJohn Rollins
John Rollins
Heather Stephens isMary Rollins
Mary Rollins
Claire Holt isLindsey Rollins
Lindsey Rollins
Richard Riehle isJude Weatherby
Jude Weatherby
Darcy Fowers isMiranda Weatherby
Miranda Weatherby
Matthew McNulty isDeputy Milton
Deputy Milton
Laurence Belcher isMichael Rollins
Michael Rollins
Todd Jensen isBanker Chapman
Banker Chapman
Michael McCoy isMr. Peterson
Mr. Peterson

Permbledhje

Duke bërë atë që ai beson se duhet të bër në mënyrë që të shpëtoj familjen dhe jetesën e tij, fermeri John Rollins vendos një gogol mes kulturave të tij dhe menjëherë fillon të korrat. Por fati i tij ndoshta nuk do të zgjasë për një kohë të gjatë.

Titulli origjinalMessengers 2: The Scarecrow
Vlerësimi IMDb4.8 3,844 votes
Vlerësimi TMDb4.9 38 votes