Messi (2014) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Messi (2014) HD

Messi (2014) HD

Sep. 06, 2014 (Spain)93 Min.N/A
Your rating: 10
7.5 12 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një film-dokumentar për jetën e Lionel Mesit, nga futbolli në rrugët e Rosarios derisa u bë kampion Europe me Barcelonën dhe fitoi 4 topa të artë. Në këtë film-dokumentar flasin shokë te Barcelona dhe Argjentina, Johan Krujf, Diego Maradona, familjarë dhe miq të tij.

Titulli origjinalMessi
Vlerësimi IMDb7.4 2,446 votes
Vlerësimi TMDb7.8 40 votes