Money Monster (2016) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Money Monster (2016) HD

Money Monster (2016) HD

Not every conspiracy is a theory.May. 12, 2016 (USA)98 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Jodie Foster
Director

Aktoret

Permbledhje

Në një emision në lidhje me bursat dhe me tregtinë e aksioneve do të krijohet një situatë e pakëndshme, kur një investitor do të shfaqet në emision me një armë dhe duke marrë peng prezantuesin e shfaqjes.

Titulli origjinalMoney Monster
Vlerësimi IMDb6.5 66,572 votes
Vlerësimi TMDb6.5 853 votes