Monte Carlo (2011) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Monte Carlo (2011) HD

Monte Carlo (2011) HD

She's having the time of someone else's life.Jul. 01, 2011 (Hungary, USA)109 Min.PG
Your rating: 10
9.8 9 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Selena Gomez isGrace / Cordelia Winthrop Scott
Grace / Cordelia Winthrop Scott
Richard Rifkin isAuction Bidder 1
Auction Bidder 1

Permbledhje

Bëhuni gati për aventurën më të mahnitshme të jetës suaj në Monte Karlo! Selena Gomez ndriçon ekranin si Greis, një maturante gjimnazi me shpirt të madh që mezi pret të shkojë me pushime në Paris bashkë me shoqen e saj të ngushtë Emën dhe vajzën e njerkut Meg. Sapo vajzat mendojnë se udhëtimi i tyre është shkatërruar kur ciceroni i tyre tepër aktiv i lë mbrapa, Greisi ngatërrohet me një trashëgimtare të pasur dhe treshja përfundon në Monte Karlo për një javë emocionuese plot luks, magji dhe argëtim të paharrueshëm!

Titulli origjinalMonte Carlo
Vlerësimi IMDb5.8 34,797 votes
Vlerësimi TMDb5.9 468 votes