Mortdecai (2015) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Mortdecai (2015) HD

Mortdecai (2015) HD

Sophistication Has a Name.Jan. 21, 2015 (UK, USA)106 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

David Koepp
Director

Aktoret

Johnny Depp isCharles Mortdecai
Charles Mortdecai
Gwyneth Paltrow isJohanna Mortdecai
Johanna Mortdecai
Ewan McGregor isInspektor Alistair Martland
Inspektor Alistair Martland
Paul Bettany isJock Strapp
Jock Strapp
Olivia Munn isGeorgina Krampf
Georgina Krampf
Jonny Pasvolsky isEmil Strago
Emil Strago
Michael Culkin isSir Graham Archer
Sir Graham Archer

Permbledhje

Rusët mashtrues të inatosur, britaniku Mi5, një terrorist ndërkombëtar dhe një tregtues artesh gazmor Çarli Modekai, garojnë për të marrë një pikturë të vjedhur e cila thuhej se mbante të shkruar një kod që të çonte drejt arit të humbur të nazistëve.

Titulli origjinalMortdecai
Vlerësimi IMDb5.5 51,332 votes
Vlerësimi TMDb5.3 846 votes