Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Nancy Drew and the Hidden Staircase (2019) HD

Nancy Drew and the Hidden Staircase (2019) HD

Mystery...has met its matchMar. 15, 2019 89 Min.
Your rating: 0
4 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Katt Shea
Director

Aktoret

Permbledhje

Nancy dhe shoqet e saj nisen të zgjidhin misterin shtëpisë së pushtuar nga fantazmat në rezidencën Twin Elms. A do të mundet ajo t’i japë shpjegim dritave që pluskojnë, zhurmave dhe te qarave të çuditshme?

Titulli origjinalNancy Drew and the Hidden Staircase
Vlerësimi IMDb5.7 votes
Vlerësimi TMDb6.7 45 votes