Natalie (2010) +18 me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Natalie (2010) +18

Natalie (2010) +18

Oct. 28, 2010 88 Min.
Your rating: 1
6.1 7 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Lee Sung-jae isJoon-hyeok
Joon-hyeok
Kim Gi-yeon isPark Hyo-rim
Park Hyo-rim
Kang Jin-joo isBallerina
Ballerina

Permbledhje

KUJDES: FILMI KESHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! PËRMBAN NUDITET DHE SKENA EROTIKE TË FORTA! 

 Njerëz që ndërtojnë një mur rreth vetes. Një skulptor, një kritik arti dhe një studente kërcimi. Një melodramë rreth dashurisë dhe sekreteve të tre njerëzve…

Titulli origjinal나탈리
Vlerësimi TMDb4.8 6 votes