National Treasure: Book of Secrets (2007) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
National Treasure: Book of Secrets (2007) HD

National Treasure: Book of Secrets (2007) HD

The Greatest Adventure History Has Ever RevealedDec. 13, 2007 (USA)124 Min.PG
Your rating: 0
7.2 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Nicolas Cage isBenjamin Franklin Gates
Benjamin Franklin Gates
Jon Voight isPatrick Gates
Patrick Gates
Harvey Keitel isAgent Sadusky
Agent Sadusky
Ed Harris isMitch Wilkinson
Mitch Wilkinson
Diane Kruger isAbigail Chase
Abigail Chase
Justin Bartha isRiley Poole
Riley Poole
Helen Mirren isEmily Appleton
Emily Appleton
Bruce Greenwood isUSA President
USA President
Albert Hall isDr. Nichols
Dr. Nichols

Permbledhje

Benjamin Gates duhet të ndjekë një të dhënë të mbetur në ditarin e John Wilkes dhe të provojë pafajësinë e paraardhësve të tij për vrasjen e Abraham Lincoln.

Titulli origjinalNational Treasure: Book of Secrets
Vlerësimi IMDb6.5 188,465 votes
Vlerësimi TMDb6.1 1408 votes